Již provozujete bufet?

Provozujete již úspěšně školní bufet? Přidejte se k nám, má to spoustu výhod.

V jednotě je síla. Pokud již provozujete vlastní školní bufet, určitě zvažte možnost zapojit se do naší sítě ReFresh Bistro. Nabízíme Vám speciální zvýhodněné franšízové podmínky a zároveň možnost získat přístup k nejlepším možným obchodním podmínkám, ať už jde přímo o dodavatele zboží či dodavatele jiných nezbytných služeb. Už nikdy v tom nebudete sami, protože všechno řešíme společně a tím se zlepšuje naše pozice (ať už u dodavatelů, úřadů či jiných subjektů).


Jaká je řeč čísel poboček v síti ReFresh Bistro? O 34% vyšší tržby než samostatný provozovatel

Jednotný a propracovaný sortiment se silnou marketingovou podporou zajišťuje průměrné zvýšení tržby o 34 %. Díky zapojení do odběrové sítě u našich dodavatelů dokážeme společnými silami získat množstevní slevy a snížit náklady až o 40% oproti nákupu samostatně. Na všechny služby máme sjednané partnery a díky síle sítě umíme vyjednat nejlepší možné ceny. Kombinací všech faktorů a dalších prvků našeho know-how dokážete docílit výrazného nárůstu ziskovosti Vaší stávající pobočky.


Jaké jsou poplatky a měsíční finanční náklady? 3% z obratu

Při zapojení stávajícího provozovatele školního bufetu do naší sítě získáte snížené měsíční poplatky. Ty se skládají z 2 % franšízového poplatku z obratu + 1 % marketingového poplatku z obratu. Neplatíte žádný vstupní franšízový poplatek a naopak od nás ještě získáte revitalizaci provozovny s úpravou do konceptu ReFresh Bistro v hodnotě minimálně 30 000 Kč.


... a to ani zdaleka není vše! Ozvěte se nám pro získání dalších informací.


Staňte se novým franšízantem

Přesvědčila Vás naše vize nebo jen máte zájem o další informace? Chcete s námi podnikat, ale potřebujete si ještě ujasnit některé skutečnosti? Jste rozhodnuti jít do toho s námi? Napište nám ještě dnes.