Pronájem vybraných poboček bez vstupní investice

Máte chuť podnikat a provozovat něco svého? Nemáte volnou hotovost?Využijte nabídku pronájmu zajeté pobočky bez vstupní investice.

Pro všechny zájemce s potenciálem a s velkým zájem se zapojit, kteří ale nemají k dispozici dostatečný kapitál pro vstupní investici nabízíme možnost podílet se na naší franšíze formou pronájmu pobočky. Hlavním rozdílem oproti běžnému převzetí pobočky je, že samotnou pobočku nekupujete ale pouze pronajímáte. Není tedy nutné mít k dispozici větší peníze na nákup vybavení či případné odstupné. Platíte pouze měsíční pronájem a standardní franšízové poplatky. 

Možnost pronájmu se vztahuje pouze na vybrané pobočky.


Kolik stojí pronájem? 30 000 Kč jednorázově + 1 500 Kč měsíčně

Základní podmínky se neliší od standardní franšízové spolupráce, jediný rozdíl je ve vstupních investicích. Při podpisu franšízové smlouvy s pronájmem pobočky zaplatíte franšízový vstupní poplatek ve snížené výši 30 tis. Kč. Dále je požadována kauce ve výši 10 - 20 tis. Kč. Následně již pouze každý měsíc platíte pronájem pobočky, který je ve výši 1 500 Kč.


Jaké jsou poplatky a měsíční finanční náklady? 5% z obratu

Při pronájmu vybraných poboček získáte nejnižší možné franšízové poplatky. Ty se skládají z 4 % franšízového poplatku z obratu + 1 % marketingového poplatku z obratu. Mezi další platby nad rámec se řadí např. licence na pokladní systém, internetové připojení či nájem pobočky vůči pronajímateli (tedy škole). 

Chcete s námi začít podnikat? Ozvěte se nám pro získání dalších informací.


Staňte se novým franšízantem

Přesvědčila Vás naše vize nebo jen máte zájem o další informace? Chcete s námi podnikat, ale potřebujete si ještě ujasnit některé skutečnosti? Jste rozhodnuti jít do toho s námi? Napište nám ještě dnes.