ReFresh Bistro získalo ocenění Nejzajímavější franšíza roku 2023!

27.06.2024

ReFresh Bistro získalo ocenění Nejzajímavější franšíza roku 2023

S radostí vám oznamujeme, že ReFresh Bistro bylo oceněno jako Nejzajímavější franšíza roku 2023 v soutěži Ocenění Českých Podnikatelek. Toto prestižní ocenění je pro nás potvrzením, že náš inovativní přístup a kvalitní služby jsou správnou cestou k úspěchu.

V rámci soutěže byla hodnocena celá řada kritérií, včetně ekonomických výsledků, inovací a přístupu k franšízingu. Naše síť školních bister byla oceněna za široký sortiment balených i čerstvých produktů za rozumné ceny a za efektivní způsob fungování našeho franšízového systému. Porota vyzdvihla naši podporu franšízantům od výběru lokality až po marketingovou podporu a provozní školení.

Lucie Remer, generální ředitelka ReFresh Bistro, k tomu uvedla: "Toto ocenění je důkazem naší tvrdé práce a oddanosti našim franšízantům a zákazníkům. Jsme hrdí na to, že můžeme přinášet zdravé a chutné pokrmy do škol po celé České republice."

Tento úspěch je dalším krokem na naší cestě k růstu a inovacím. Pokud máte zájem stát se součástí naší úspěšné franšízové sítě a podílet se na revoluci ve školním stravování, neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o možnostech spolupráce.